Робота з засобами масової інформації

Протягом травня місяця спеціалістами Новоград-Волинського МУВГ :
- підготовлено статтю в районну газету «Час Полісся. Поліські новини» від 23.05.19р. №21 на тему: «Повінь:важливо знати кожному!»
- підготовлено статтю в районну газету «Час Полісся.Поліські новини» від 30.05.19р. №22 присвячену професійному святу – День працівників водного господарства, під назвою «У краплині води – джерело життя»
- прийнято участь у командно-штабних навчаннях проведених управлінням цивільного захисту населення Житомирської ОДА у Баранівському районі.
- прийнято участь у нараді Новоград-Волинської райдержадміністрації, щодо перерахунку розміру орендної плати за водні об’єкти.
- в адмінприміщенні управління, за участю керівника апарату райдержадміністрації Михайла Гайденка, відбулись урочисті збори з нагоди відзначення професійного свята - День працівників водного господарства.

Протягом квітня місяця спеціалісти Новоград-Волинського МУВГ :
- взяли участь у навчанні та перевірці знань з охорони праці, проведені Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства та спеціалістами Держводагентства.
- прийняли участь у колегії Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять, на якій були підведені підсумки виконання основних пріоритетів діяльності БУВР Прип’яті у І кварталі 2019 року та визначено завдання роботи на ІІ квартал 2019 року.
- прийняли участь у засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС, де обговорили екологічний стан басейну річки Случ та забезпечення населення міста якісною питною водою.
- в рамках відзначення традиційної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» провели ряд заходів для поліпшення стану навколишнього природного середовища.
- прийняли участь у засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, щодо забруднення річки Случ.

Протягом березня місяця спеціалістами Новоград-Волинського МУВГ було :
- надруковано статтю в міськрайонній газеті «Лесин край» під назвою «22 березня – Всесвітній день води».
- прийнято участь у засіданні колегії Держводагентства України, у місті Житомир, на тему: «Регіональні аспекти водного менеджменту 2018 році».
- прийнято участь у колегії Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять, на базі Олевського МУВГ, на якій обговорювались пріоритети діяльності водогосподарських організацій та забезпечення сталого функціонування водогосподарського комплексу у 2019 році.
- прийнято участь у нараді Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять, на якій були розглянуті та обговорені питання роботи водогосподарських організацій щодо управління водними ресурсами в умовах переходу на басейновий принцип управління.
- в рамках відзначення Дня води в дошкільному навчальному закладі «Золотий ключик» м.Новограда-Волинського проведено заняття з дітьми молодшої групи на тему «Вода – це скарб Землі».
- з нагоди відзначення Всесвітнього дня води, та з метою виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів, в навчальних закладах міста Новограда-Волинського були проведені відкриті уроки серед учнів 1-7 класів.
- прийнято участь у комісії з питань ТЕБ та НС Новоград-Волинської міської ради щодо дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності, попередження пожеж, інших надзвичайних ситуацій.

Протягом лютого місяця спеціалістами Новоград-Волинського МУВГ було :
- надруковано статтю в районній газеті «Час Полісся» під назвою «Економимо воду»
- проведено бесіди з головами сільських та селищних рад, щодо надання пільг на сплату земельного податку
- прийнято участь у засіданні комісії з питань ТЕБ і НС Новоград-Волинської РДА «Про підготовку до пропуску повені та паводку у 2019 році»
- в адмінприміщенні управління проведені збори, де було вшановано Героїв Небесної Сотні, які загинули за свободу українського народу під час Революції Гідності
- згідно розроблених програм курсового навчання, було проведено періодичне навчання та перевірку знань працівників Новоград-Волинського МУВГ з питань охорони праці, електробезпеки та пожежної безпеки

Протягом січня місяця спеціалістами Новоград-Волинського МУВГ було :
- прийнято участь у засіданні комісій з питань ТЕБ і НС Новоград-Волинської та Баранівської РДА «Про підготовку до пропуску повені та паводку у 2019 році»
- прийнято участь у урочистому мітингу з нагоди Дня Соборності України та 100-чя проголошення Акта Злуки
- проведено бесіди з головами сільських та селищних рад на тему: «Джерела, які потребують відновлення у 2019 році»


Протягом грудня місяця спеціалістами Новоград-Волинського МУВГ було :
- надруковано дві статті в Новоград-Волинській районній газеті «Час Полісся. Поліські новини» під назвою «Зроби крок на користь збереження водних ресурсів!» та в Баранівській районній газеті «Слово Полісся» під назвою «У зоні обслуговування Баранівської ЕД - 18,9 тис.га осушених земель»
- проведені штабні тренування по евакуації працівників управління з адміністративного та виробничих приміщень у разі виникнення загрози надзвичайної ситуації
- з юрисконсультом проведено навчання з питань реалізації і захисту прав людини з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття необхідного рівня правових знань
- прийнято участь у засіданні комісії з питань ТЕБ і НС Новоград-Волинської міської ради
- проведено бесіди з орендарями водних об’єктів про порядок ведення державного обліку водокористування (форма 2-ТП-водгосп)


Протягом листопада місяця спеціалістами Новоград-Волинського МУВГ було :
- прийнято участь у складі делегації БУВР Прип’яті у ХVI Міжнародному форумі "AQUA - Ukraine - 2018".
- прийнято участь у засіданні круглого столу Новоград-Волинської міської ради на тему: „Можливості реалізації проекту гідроенергетики в м.Новограді-Волинському Житомирської області.
- проведено бесіди з орендарями водних об’єктів, щодо дотримання режимів роботи на водних об’єктах та правил їх експлуатації.
- прийнято участь у мітингу з нагоди Дня Гідності та Свободи.
- прийнято участь на базі Житомирського МУВГ у навчанні з охорони праці на тему: «Виконання робіт на каналах і трубопроводах та інших гідротехнічних спорудах»
- прийнято участь у мітингу-реквієм пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

Протягом вересня місяця
спеціалістами Новоград-Волинського МУВГ було:
- прийнято участь у екологічній акції "Міжнародний день чистих берегів";
- прийнято участь у 2 нарадах Новоград-Волинської міської ради, де обговорювались питання забруднення річок Случ та Смолка, якість води у громадських криницях та водопостачання у м.Новоград-Волинський;
- проведено бесіду з працівниками управління згідно Плану заходів з реалізації проекту "Я маю право!" на тему:"Захищай свої права"


Контактні дані:


Телефон: - (04141) 3-77-35, 3-77-45, 3-77-30
Поштова адреса: - Україна, м.Нов-Волинський, вул. Гетьмана Сагайдачного, 236.
Електронна адреса:- [email protected]