Використання засобів індивідуального захисту.

День Охорони праці у 2019 році

Щороку 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 року №685/2006 в Україні, відзначається День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці, згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці проходить під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Для належного проведення заходів в Новоград-Волинському МУВГ, з нагоди відзначення Дня охорони праці, наказом по управлінню від 26.04.19р. №33 створено робочу групу,  яка сприятиме проведенню у кожному структурному підрозділі заходів запобіганню нещасним випадкам, підвищенню рівня безпеки й умов праці, забезпеченню безпеки виробничих приміщень, обладнання, технологічних процесів, наявності і застосуванні засобів індивідуального захисту, дотриманні стандартів гігієни праці.

У квітні 2019 року на базі Житомирського міжрайонного управління водного господарства було проведено навчання та перевірка знань з питань охорони праці посадових осіб і спеціалістів Новоград-Волинського МУВГ.

В лютому-березні 2019 року в Новоград-Волинському МУВГ проведено періодичне навчання та перевірка знань працівників управління з питань охорони праці та пожежної безпеки.