Відновлення природних джерел

Джерельце під вербою

Виблискує водою.

Прийду до нього й до ладу

Порозчищаю, обкладу.

Все дно камінням обмощу,

В пісок ні краплі не пущу.

І задзвенить, і заспіва

Вода джерельна, мов жива.

(Т.Коломієць)

За старих часів існувало повір’я, що напившись джерельної води людина здатна почерпнути силу самої Землі. Джерельна вода завжди чиста, холодна, її приємно пити. Така вода додає сили та зміцнює здоров’я.

Саме тому потрібно завжди турбуватися про природні джерела, відновлювати їх, очищати від замулення та упорядковувати. Адже там, де є вода – там існує і саме життя!

Розуміючи важливість проведення таких заходів, працівники Новоград-Волинського міжрайонного управління водного господарства активно включаються в роботу з відновлення водних джерел, проводячи її як власними силами так із залученням сільських громад.

У вересні 2019 року працівниками Баранівської експлуатаційної дільниці облаштовано та приведено в належний естетичний стан кринички в м.Баранівка

В серпні 2019 року працівниками управління було облаштовано криничку в м.Новограді-Волинському та криничку в с.Пилиповичі Новоград-Волинського району.

м.Новоград-Волинський
с.Пилиповичі

В липні 2019 року працівниками управління спільно з громадами сільських та селищних рад було облаштовано кринички в с.Піщів та с.Токарів Новоград-Волинського району.

с.Піщів
с.Токарів

В червні 2019 року працівниками управління разом з громадою міста, було облаштовано криничку в м.Новограді-Волинському.

В травні 2019 року працівниками МУВГ було упорядкуване природне джерело, яке знаходиться поблизу с.Суховоля Новоград-Волинського району. Джерело очищено від мулу, викошано бур’яни, прибрано від гілля та побутового сміття прилеглу територію, відсипано щебенем доріжку до джерела.

В квітні 2019 року працівниками управління було облаштовано джерело в с.Кануни Новоград-Волинського району