Відновлення джерел

Відновлення джерел


У травні місяці працівниками Н-В МУВГ було відновлено та облаштовано джерело в с.Суховоля Новоград-Волинського р-ну.
У квітні місяці працівниками Новоград-Волинського МУВГ було облаштовано джерело в с.Кануни Нов-Волинського р-ну.Протягом 2018 року спеціалістами Новоград-Волинського МУВГ спільно з сільськими та селищними радами було відновлено та впорядковано 8 джерел та 2 витоки. Джерела:
- с.Суховоля Новоград-Волинського району
- с.Несолонь Новоград-Волинського району
- с.Дідовичі Новоград-Волинського району
- с.Сусли Новоград-Волинського району
- с.Токарів Новоград-Волинського району
- с.Орепи Новоград-Волинського району
- м.Баранівка Баранівського району
-м.Баранівка Баранівського району
Витоки:
- с.Піщів Новоград-Волинського району
- с.Івашківка Новоград-Волинського району
Робота по відновленню джерел у Новоград-Волинському та Баранівському районах триватиме і надалі.

Новоград-Волинське МУВГ і надалі разом з сільськими та селищними радами продовжує роботу по відновленню джерел у Новоград-Волинському та Баранівському районах. Протягом ІІІ кварталу було відновлено кринички в с.Токарів та с.Пилиповичі, виток в с.Гульськ Новоград-Волинського району.

Протягом червня 2017 року Новоград-Волинським МУВГ було відновлено 2 джерела зокрема, в с.Пищів Новоград-Волинського району та в м.Баранівка Баранівського району.

Протягом 2017 року Новоград-Волинським МУВГ спільно з громадою сільських та селищних рад було відновлено 2 джерела зокрема, в с.Піщів та с.Нова Романівка Новоград-Волинського району 22 травня 2017 року у с.Піщів Новоград-Волинського району, відбулося освячення упорядкованої кринички, яке серед місцевого населення була дуже популярна, тим більше, що старожили розповідають: вода у цій криничці - цілюща. Після проведення ритуалу освячення усі присутні мали змогу скуштувати чистої джерельної водиці.

Протягом ІІІ кварталу 2016 року Новоград-Волинським МУВГ було відновлено 3 джерела у Новоград-Волинському районі, зокрема, в с.Стрієва, с.Варварівка, с.Гульськ та 1 джерело в м.Баранівка.

Контактні дані:


Телефон: (04141) 3-77-35, 3-77-45, 3-77-30
Поштова адреса: Україна, м.Нов-Волинський, вул. Гетьмана Сагайдачного, 236.
Електронна адреса: [email protected]