Дні водних ресурсів та довкілля

Дні водних ресурсів та довкілля


27 березня 2018 року начальник Баранівської ЕД прийняв участь у комісії з питань ТЕБ та НС Баранівської РДА « Про стан готовності служб міста та району, підприємств, сільський та селищних рад, щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2018 році».

22 березня 2018 року у Новоград-Волинській ЗОШ №10 серед учнів перших класів спеціалістами Новоград-Волинського МУВГ проведено екологічний урок присвячений Всесвітньому Дню води.

Учнів ознайомлено з історією Всесвітнього дня води та продемонстровано відеоролик «Річки України», в якому відображається інформація про основні річки України в розрізі річкових басейнів. Також учнів проінформовано про річки міста та району.

22 березня 2018 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня води та з метою інформування учнів про раціональне використання, охорону та збереження водних ресурсів фахівцями Новоград-Волинського МУВГ, проведено екологічний урок в Новоград-Волинський ЗОШ №4.

До уваги учнів шостих класів було продемонстровано презентацію «Поверхневі води України. Загальна характеристика річок України".

Також для інформування школярів про унікальні українські річки, продемонстровано відеоролик «Річки України». У підсумку було проведено конкурс малюнків на тему «Природа для води».

21 березня 2018 року з начальник Новоград-Волинського МУВГ з нагоди відзначення Всесвітнього дня води провів круглий стіл та прочитав доповідь на тему «Природа для води». Під час даного заходу було продемонстровано відеофільм «Малі річки України».

16 березня 2018 року в рамках відзначення Всесвітнього дня води в дошкільному навчальному закладі м.Новоград-Волинського проведено екологічне заняття з дітьми молодшої групи на тему: «Цікаві пригоди капітошки».

Метою заняття було закріпити у дітей уявлення про воду, її властивості, про її необхідність і людям, і тваринкам, і рослинам, виховати повагу і бережливе ставлення до водних ресурсів.

2 березня 2018 року відбулася зустріч голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації з представниками норвезької компанії AICE Hidro A/S.

Представники делегації обговорили з головою РДА всі аспекти питання будівництва міні-гідроелектростанції у Гульську. Наразі компанія збирає документи, щоб виготовити детальний план території. Також під час зустрічі інвестори запевнили, що будівництво міні ГЕС та подальша її діяльність не принесе жодної шкоди ані людям, ані навколишньому середовищу. Навпаки, будівництво малої ГЕС допоможе подолати екологічні негаразди, що виникають час від часу, зокрема паводки чи пересихання річки.

2017 рік8 квітня 2017 року працівники Новоград-Волинського МУВГ провели щорічну акцію День Довкілля, під час якого було проведено заходи із озеленення та впорядкування територій поблизу водних об’єктів, у заплавах річок, висаджування саджанців дерев і кущів , ліквідація сміттєзвалищ упорядкування території адмінбудівль та виробничих баз Новоград-Волинського МУВГ та Баранівської ЕД.

22 березня 2017 року за начальник Новоград-Волинського управління провів урочисті збори присвячені Всесвітньому дню води, на яких наголосив про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства та закликав підвищити розуміння необхідності збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності населення, заохочуючи при цьому споживачів і громадськість як на національному, так і на міжнародному рівнях займати активну позицію щодо цієї проблематики, розробляючи та реалізуючи низку заходів для запобігання забрудненню водних ресурсів, їх захисту, збереження та поліпшення якості водних екосистем.

21 березня в ДНЗ №14 м.Новоград-Волинського, інженером з ВВР Марчук З.В. були проведені заняття присвячені Всесвітньому дню води. В ігровій формі, за допомогою казки, головною героїнею якої стала Цариця Вода, дітей ознайомили з поняттям вода, її місцезнаходженням в природі, її властивостями та потребою в живій природі. Метою заняття було прищепити дітям бережливе ставлення до води та економного використання її в побуті.

20.03.2017 р. провідним інженером з використання водних ресурсів Горбонос О.В. з нагоди відзначення Всесвітнього дня води в 1-Б та 1-А класах ЗОШ № 10 було проведено екологічний урок «Як економно використовувати воду вдома». Даний захід навчив дітей основним правилам економії воВ кінці уроку діти за допомогою малюнків висвітлили своє ставлення до води

22 березня 2016 року колектив Новоград-Волинського МУВГ провели урочисті збори присвячені Всесвітньому Дню водних ресурсів.

На даному заході начальник Новоград-Волинського МУВГ наголосив на важливості цієї події, адже це можливість нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства.

Головний інженер Руднєв С.М. наголосив всім, про важливість роботи, яку проводить Новоград-Волинське МУВГ для покращення екологічного стану водойм в районах: поточні ремонти протиерозійних та водорегулюючих споруд, ліквідація виявлених в прибережнихзахисних смугах річок та водойм несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядкування річищ малих річок, участь у конференціях, сесіях, нарадах, розробка заходів і програм оздоровлення довкілля, висвітлення проблем в місцевій пресі, виступи з лекціями в навчальних закладах міста та району. Також були підбиті підсумки роботи за минулий рік та оголошено план заходів, які необхідно виконати у цьому році.22 березня 2016 року провідний інженер з ВВР Горбонос О.В. та інженер з ВВР Корчемлюк Т.С. з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів провели цікаве, захоплююче свято під назвою «Чарівниця вода» у Новоград-Волинському дошкільному закладі №14 «Золотий ключик». Метою даного заходу було залучення дітей до святкування Всесвітнього дня водних ресурсів, нагадування діткам про надзвичайну важливість води для людини, тваринного та рослинного світу, формування уявлень про здоровий спосіб життя, а саме головне виховання дбайливого ставлення до водних ресурсів, через цікаві, захоплюючі, пізнавальні ігри та експеременти. Велике задоволення від даного свята отримали дорослі і малюки.


Контактні дані:


Телефон: - (04141) 3-77-35, 3-77-45, 3-77-30
Поштова адреса: - Україна, м.Нов-Волинський, вул. Гетьмана Сагайдачного, 236.
Електронна адреса:- [email protected]